3-FEMMES-LADIES- 2013Serdecznie witam na naszej stronie,

Salon kosmetyczny spa ESTETYKA istnieje już ponad 25 lat. Przez te lata swojej działalności, dzięki wytrwałej i rzetelnej pracy udało nam się zdobyć liczne grono usatysfakcjonowanych klientów oraz stać się marką rozpoznawalną. Od samego początku swojej naszym priorytetem była jakość świadczonych usług oraz fachowa obsługa.

Mam nadzieję, że to co wyróżnia nasz salon na tle konkurencji to miła i przyjazna atmosfera. Chcielibyśmy aby każdy nasz klient poczuł się otoczony życzliwą opieką i przy dźwiękach muzyki poczuł głęboki relaks i komfort.

Od lat praca zawodowa niezmiennie pozostaje naszą pasją, dlatego też śledzimy najnowsze trendy na rynku kosmetyki profesjonalnej. Dzięki temu jakość świadczonych przez nasz salon kosmetyczny usług stale pozostaje na  wysokim poziomie. Staramy się także regularnie poszerzać swoją wiedzę z zakresu kosmetologii na kursach i szkoleniach.

Wszystkie nasze zabiegi wykonujemy przy użyciu jedynie profesjonalnych kosmetyków, renomowanych firm. Bardzo restrykcyjne przestrzegamy zasad dezynfekcji i sterylizacji, ponieważ  ogromnie ważne jest dla nas nie tylko samopoczucie ale także bezpieczeństwo naszych klientów.

Zachęcam Państwa do skorzystania z naszej oferty – dołożymy wszelkich starań abyście byli Państwo zadowoleni z naszych usług.

Zapraszam, Ewa Zdrojek

Komentarze są wyłączone.